RSS Feed

Sport

„Kurva gyenge”

„Kurva gyenge” A debreceni drukkerek így értékelték a mezőkövesdi vereséget.Nyert a Mezőkövesd az edzőváltást követően: Pintér Attila leváltása után immár Supka Attila irányításával sikerült 1-0-ra legyőzni a Debrecent, amelyben nem játszott az eltiltott Dzsudzsák Balázs. A felejthető meccs egyetlen gólját

A Kisvárda élre állt, az Újpest nyeretlen maradt

A Kisvárda élre állt, az Újpest nyeretlen maradt A nyeretlenül sereghajtó Újpest a 31. perctől emberelőnyben futballozva sem tudta legyőzni vasárnap a Kisvárdát, amely a gól nélküli döntetlennel ismét átvette a vezetést a tabellán a labdarúgó OTP Bank Liga kilencedik fordulójában.

Frankfurt: Hertha siker

Frankfurt: Hertha siker Szombaton {okt. 16.} futott ki a gyepre Dortmundban a mainzi legényegylet – a térdsérült Szalai Ádám nélkül. A házigazdák 3:1-re nyertek. Az Union Berlin pedig a Wolfsburg focistái ellen őrizte meg (2:0) eddigi veretlenségét. A Freiburg kontra RB Leipzig 1:1.

Harmadik Európa-bajnoki címét nyerte Kiss Norbert

Harmadik Európa-bajnoki címét nyerte Kiss Norbert Harmadszor is Európa-bajnok lett a gyorsasági kamionversenyzők között Kiss Norbert, a Révész Racing magyar pilótája, miután a sorozat idényzáró misanói hétvégéjének első futamán másodikként végzett.Kiss Norbert 2014 és 2015 után nyert újból Európa-bajnoki címet a kategóriában.

A Paks kikapott az újonc Gyirmóttól

A Paks kikapott az újonc Gyirmóttól A Gyirmót otthon 2-1-re legyőzte a Paksot a labdarúgó OTP Bank Liga kilencedik fordulójának szombati játéknapján. Az újonc Gyirmót második győzelmét aratta - ráadásul egymást követően -, a Paks negyedik vereségét szenvedte el, egymás után a másodikat.

Hiába az edzőváltás, kikapott odahaza az MTK

Hiába az edzőváltás, kikapott odahaza az MTK A labdarúgó NB I 9. fordulójának nyitó mérkőzésén a nemrégiben edzőváltáson áteső MTK 1–0-ra kikapott odahaza a Puskás Akadémiától. Csaknem öt esztendeje, 2016 decemberében felelt legutóbb egyedül a szakmai munka irányításáért Teodoru Vaszilisz az élvonalban.

Innsbrucki sikerével a Fehérvár újra az élen

Innsbrucki sikerével a Fehérvár újra az élen A Hydro Fehérvár AV19 három góllal (4–1) nyert Innsbruckban az osztrák jégkorongliga (ICEHL) 9. fordulójában, és az Olimpija Ljubljana linzi vereségét kihasználva átvette a vezetést a bajnoki tabellán.

Nyer-e végre az UTE?

Nyer-e végre az UTE? Kéthetes szünet után folytatódik a labdarúgó NB I, a 9. forduló is háromnapos lesz. Pénteken az MTK régi-új edzője, Teodoru Vaszilisz irányításával fogadja a Puskás Akadémiát. Szombaton az immár éllovas Ferencváros a Zalaegerszeget látja vendégül, Fehérváron pedig eldől, tudja-e folytatni győzelmi sorozatát a jó formába lendülő Honvéd.

Spanyol sztárklubok versenyeznek Szalaiért

Spanyol sztárklubok versenyeznek Szalaiért A spanyol As értesülése szerint a La Liga-címvédő Atlético Madrid és Európa-liga-rekorder Sevilla is szívesen szerződtetné a Fenerbahce magyar válogatott védőjét, Szalai Attilát. A 23 éves hátvéd idén januárban szerződött a török csapathoz, ahol villámgyorsan alapemberré nőtte ki magát, jó teljesítményével pedig számos európai nagy csapat figyelmét felkeltette.

"Ez a győzelem olyan, mint egy megváltás "

"Ez a győzelem olyan, mint egy megváltás " A győzelem jelentette érzelmi pluszt, a cseh futamon megszerzett lendületet felhasználva szeretne jól szerepelni a hétvégi pau-i túraautó-világkupaversenyen Michelisz Norbert.A magyar versenyzőnek a következő erőpróbán új pályához kell alkalmazkodnia

Férfi vízilabda: fölényes sikerrel fél lábbal a négy között

Férfi vízilabda: fölényes sikerrel fél lábbal a négy között A Szolnoki Dózsa húszgólos előnyt harcolt ki a Szentes ellen a férfi vízilabda Magyar Kupa szerdai negyeddöntőjében.

Bronzérmet szerzett a magyar vitorlás válogatott

Bronzérmet szerzett a magyar vitorlás válogatott A magyar csapat dobogóra állt az SSL Gold Cup 2. tesztversenyén. A Svájcban megrendezett nagyhajós megmérettetésen a horvátok szerezték meg az aranyérmet, megelőzve a brazilokat és a magyarokat.

Southgate - Megérdemelték az egy pontot

Southgate - Megérdemelték az egy pontot Gareth Southgate nem tűnt különösebben összetörtnek amiatt, hogy csapata nem nyert, és a Nemzeti Sport kérésére elárulta, hogy Magyarország megdolgozott az egy pontért.Gareth Southgate az angol kollégáknak azt is elárulta, hogy csapata nem egészen azt nyújtotta, amit várt tőle.

Elindult az 50. torna világbajnokságra a magyar csapat

Elindult az 50. torna világbajnokságra a magyar csapat A Kovács Zsófia, Székely Zója, Bácskay Csenge, Szilágyi Nikolett alkotta női és a Mészáros Krisztofer, Tomcsányi Benedek, Bátori Szabolcs, Dobrovitz Ádám, Vecsernyés Dávid összeállítású férfi tornászválogatott kedden utazott el Japánba, a jubileumi 50. világbajnokságra.