RSS Feed

Sport

Keller Ákos a francia bajnokságban

Keller Ákos a francia bajnokságban A francia élvonalban szereplő, kilencszeres bajnok Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez csapatában folytatja pályafutását Keller Ákos válogatott kosárlabdázó.

Torna Eb: Magyarország az elitben került

Torna Eb: Magyarország az elitben került Rég nem látott magasságokban a torna sport. A magyar válogatott az ötödik helyen végzett a vasárnap zárult torna Európa-bajnokság összesített éremtáblázatán egy arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel. A küldöttség aranyérmét Dévai Boglárka szerezte női ugrásban, az ezüstöt a junior nyújtódöntőben Balázs Krisztián, a bronzot pedig a felnőttek nyújtófináléjában Vecsernyés Dávid szerezte meg.

Marko Nikolic: százszázalékos koncentráció a svédek ellen

Marko Nikolic: százszázalékos koncentráció a svédek ellen A Vidi FC vezetőedzője szerint a csapatnak százszázalékos koncentrációval kell játszania a svéd Malmö ellen, és az apró részletek döntenek majd a továbbjutásról a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező keddi visszavágóján.

Cselgáncs GP: remek világbajnoki főpróba volt

Tóth László, a Magyar Judo Szövetség (MJSZ) elnöke szerint a négy érmes helyezéssel várakozáson felül szerepelt a hazai csapat a Papp László Budapest Sportarénában rendezett olimpiai kvalifikációs Grand Prix-viadalon, ami önbizalmat adhat a versenyzőknek a szeptemberi bakui világbajnokságra.

Férfi tenisz-világranglista: Nadal vezet, Fucsovics a 48.

Férfi tenisz-világranglista: Nadal vezet, Fucsovics a 48. A görög Sztefanosz Cicipasz 12 helyet javított, így a 15. a férfi teniszezők világranglistáján, amelyen a 20 éves játékos a top 15 legfiatalabb tagja.

Diego Scandella a Schiller-Vasas HC szaktanácsadója lett

Diego Scandella a Schiller-Vasas HC szaktanácsadója lett Diego Scandella, a magyar jégkorong-válogatott korábbi másodedzője a Schiller-Vasas HC szakmai tanácsadójaként folytatja pályafutását.

Atlétika Eb: egy érem és sok balszerencse

Atlétika Eb: egy érem és sok balszerencse A magyar csapat egy érmet szerzett a vasárnap befejeződött berlini atlétikai Európa-bajnokságon, amelyen kis szerencsével sokkal jobb eredményeket is elérhetett volna. Halász Bence kalapácsvető (képünkön) jóvoltából nem maradtunk érem nélkül

Rasovszky Kristóf 25 kilométeren is aranyérmes

Rasovszky Kristóf 25 kilométeren is aranyérmes Rasovszky Kristóf aranyérmet szerzett 25 kilométeren a nyíltvízi úszók Glasgow-ban rendezett Európa-bajnokságának vasárnapi zárónapján.

Két kvótát szereztek a magyar női tornászok

Két kvótát szereztek a magyar női tornászok A magyar női tornászválogatott a múlt heti, glasgow-i Európa-bajnokságon két kvótát szerzett a jövő júniusi, minszki Európai Játékokra.

Ungvári arany-, Szabó bronzérmes

Ungvári arany-, Szabó bronzérmes Ungvári Miklós arany-, Szabó Frigyes pedig bronzérmet nyert a 73 kilogrammos súlycsoportban szombaton a Papp László Budapest Sportarénában zajló olimpiai kvalifikációs cselgáncs Grand Prix-versenyen.

Doppingeljárás miatt változások a magyar keretben

Doppingeljárás miatt változások a magyar keretben Doppingeljárás miatt változások történtek az augusztus 22-én kezdődő portugáliai kajak-kenu világbajnokságra készülő magyar válogatott keretében.

Ungvári Miklós döntős 73 kilogrammban

Ungvári Miklós döntős 73 kilogrammban Ungvári Miklós döntőbe jutott a 73 kilogrammos súlycsoportban a Papp László Budapest Sportarénában zajló olimpiai kvalifikációs cselgáncs Grand Prix-versenyen szombaton.

Nyíltvízi úszó Eb: elutasították a magyarok óvását

Nyíltvízi úszó Eb: elutasították a magyarok óvását Az európai szövetség (LEN) illetékes testülete elutasította a magyar csapat óvását, így a nyíltvízi úszók 10 kilométeres versenyében Rasovszky Kristóf ezüstérmes maradt a Glasgow-ban zajló Európa-bajnokságon.

Karakas Hedvig bronzérmes

Karakas Hedvig bronzérmes Az első nap legjobb magyar szereplését produkálva Karakas Hedvig bronzérmet nyert az 57 kilogrammos súlycsoportban a cselgáncsozók olimpiai kvalifikációs világkupa-sorozatának budapesti Grand Prix-versenyén.