RSS Feed

Sport

Sportlövők Győrben

Sportlövők Győrben Sportlövő Európa Bajnokságot rendeznek Győrben, az Audi Arénában. A 10 méteres lövészet versenyen 48 ország, több mint 600 versenyzője vesz részt, a legtöbben, 45-en, Oroszországból érkeztek, míg a mieink 51-en indulnak az EB-n.

Új csarnok, új remények

Új csarnok, új remények Pécs városa ez év elején egy új, minden szakmai igényt kielégítő torna munkacsarnokkal gazdagodott, amelyet február 21-én ünnepélyes keretek között adtak át a közel százötven aktív tornásznak, akik korábban igen mostoha körülmények között készültek a megmérettetésekre.

Liu Shaolin ötödik lett 500 méteren is

Liu Shaolin ötödik lett 500 méteren is Liu Shaolin Sándor a B döntőt megnyerve az ötödik, pontszerző helyen végzett a férfi rövidpályás gyorskorcsolyázók 500 méteres versenyében a phjongcshangi téli olimpián. A legrövidebb táv 2016-os világbajnoka rajt-cél győzelmet aratott a kisdöntőben.

Olimpiai bajnok a férfi gyorskorcsolya váltónk

Olimpiai bajnok a férfi gyorskorcsolya váltónk A phjongcshangi téli olimpián, a magyar férfi gyorskorcsolyaváltó 5000 méteren egy hatalmas hajrának köszönhetően történelminek nevezhető aranyérmet szerzett.

Újra BL döntőben gurít a Szeged

Újra BL döntőben gurít a Szeged Egy magyar csapat jutott be a tekézőknél a Bajnokok Ligája négyes döntőjébe. Az Alabárdos Szegedi TE zsinórban hatodszor lesz tagja a Final Four mezőnyének, és az utóbbi 5 évben háromszor lettek BL győztesek.

Eb-re készülnek a tornászok

Eb-re készülnek a tornászok Az Eb-ezüstérmes tornász, Kovács Zsófia otthon, dunaújvárosi klubjában készül az év legrangosabb megmérettetéseire, ahol a tervek szerint minden szeren láthatunk tőle új elemet. Kovács az év végi hosszabb pihenő után frissen vágott neki az új esztendőnek, és meglehetősen bizakodó.

Ötpróba 2018

Ötpróba 2018 2017 áprilisában indult útjára újra, új köntösben, az immár négy évtizedes múltra visszatekintő patinás szabadidősport-mozgalom, az Ötpróba. Az azóta eltelt időszakban több mint 70 eseményen 15 ezren gyűjtötték a kilométereket és az Ötpróba-pontokat futva, kerékpározva, kajak-kenuzva, úszva, vagy túrázva szerezték meg a résztvevők.

A Groupama Aréna marad a válogatott otthona

A Groupama Aréna marad a válogatott otthona A megújuló Puskás Ferenc Stadion átadásáig - vagyis idén és jövőre is - a fővárosi Groupama Arénában játssza hazai mérkőzéseit a magyar labdarúgó-válogatott.

Milliók és a hazai focisták

Milliók és a hazai focisták Gudra Tamás, az MLSZ gazdasági igazgatója, a Sport TV Mai helyzet című műsorában beszélt arról, hogy a közelmúltban két adat is megjelent a Magyarországon játszó labdarúgók fizetésével kapcsolatban. Az egyik szerint 2,5, a másik szerint 1 millió Ft-ot keresnek. A szakember elmagyarázza, mi a különbség a két adat között.

Férfi kosárlabda vb-selejtező: a győzelem a cél

Férfi kosárlabda vb-selejtező: a győzelem a cél Győzelem a célunk, erre készülünk a Litvánia és Lengyelország ellen a világbajnoki selejtezőn, pozitív jövőkép nélkül ugyanis nem lehet előre lépni, a sajnálkozás nem tesz jobbá - mondta Ivkovics Sztojan szövetségi kapitány kedden a válogatott edzésén Kecskeméten.

Hanga Ádám: pezsgő sem volt az öltözőben

Hanga Ádám: pezsgő sem volt az öltözőben Hanga Ádám szerint a Barcelona egyáltalán nem készült arra, hogy megnyeri a kosárlabda spanyol Király Kupa hétvégi nyolcas döntőjét, és még pezsgő sem várta őket az öltözőben.

Gulácsiék nagyon jó, Kádárék kedvező helyzetben

Gulácsiék nagyon jó, Kádárék kedvező helyzetben Gulácsi Péter csapata, a RB Leipzig 3-1-es előnyből, míg Kádár Tamás együttese, a Dinamo Kijev 1-1-es döntetlenről várja a 16 közé jutásért vívott párharca visszavágóját az Európa Ligában.

Sárosi Laura fair play-díjat vett át a spanyol királynétól

Sárosi Laura fair play-díjat vett át a spanyol királynétól A tollaslabdázó Sárosi Laura fair play-díjat vett át Madridban Zsófia spanyol királynétól hétfőn. A királyi rezidencián tartott zárt körű ünnepségen kapta meg a királynéról elnevezett elismerést, amelyet két évvel ezelőtti sportszerű cselekedetéért érdemelt ki.

USA-Kanada a női hokidöntőben

USA-Kanada a női hokidöntőben A címvédő kanadai válogatott lesz az Egyesült Államok ellenfele a phjongcshangi téli olimpia női jégkorongtornájának döntőjében.