RSS Feed

Sport

Öttusa ob: Alekszejev Tamara másodszor lett országos bajnok

Öttusa ob: Alekszejev Tamara másodszor lett országos bajnok Alekszejev Tamara és a Volán Fehérvár csapata nyerte a nők versenyét az öttusázók országos bajnokságán Budapesten.

Nyíltvízi úszó világkupa: Rasovszky Kristóf győzött

Nyíltvízi úszó világkupa: Rasovszky Kristóf győzött Rasovszky Kristóf győzött 10 kilométeren a nyíltvízi úszók balatonfüredi világkupa versenyén. A szám Európa-bajnoki ezüstérmese szombaton magabiztosan végzett az élen, megelőzve az olimpiai- világ- és Európa-bajnok holland Ferry Weertmant.

Mare Nostrum: Hosszú két sikere Barcelonában

Mare Nostrum: Hosszú két sikere Barcelonában Hosszú Katinka két aranyérmet nyert szombaton az úszó Mare Nostrum sorozat befejező, harmadik állomásának nyitónapján Barcelonában.

Maradona: a labdarúgás volt az üdvösségem

Maradona: a labdarúgás volt az üdvösségem Szex, drogok, és foci vette körül Diego Maradonát, akinek ezúttal csodálatos nápolyi éveiről készült film Diego Maradona címmel. Akkoriban volt karrierje csúcsán az “isteni” Diego.

Gyulai Memorial: visszatérő világsztárok

Gyulai Memorial: visszatérő világsztárok Férfi és női 400 m gáton, férfi magasugrásban és hármasugrásban, valamint női távolugrásban is újra indulnak a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon a már a fehérvári közönség által megismert világsztárok.

Három trófea tér haza a Vasas új stadionjába

Három trófea tér haza a Vasas új stadionjába Három trófea, közte a Magyar Népköztársasági Kupa hiteles másolata, valamint a Közép-Európai Kupa felújított másolata is bekerül a Vasas labdarúgócsapatának otthonába, az új Illovszky Stadionba.

Érkezők és távozók az FTC BL-győztes vízilabdacsapatánál

Érkezők és távozók az FTC BL-győztes vízilabdacsapatánál Három-három érkező és távozó lesz a FTC-Telekom Waterpolo Bajnokok Ligája-győztes vízilabdacsapatánál.

Nyolcvanadik születésnapján köszöntötték Szentmihályi Antalt

Nyolcvanadik születésnapján köszöntötték Szentmihályi Antalt A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB), a Magyar Olimpiai Bajnokok Klubja és korábbi csapatainak képviselői köszöntötték csütörtökön 80. születésnapja alkalmából Szentmihályi Antal olimpiai bajnok labdarúgót.

Horvát-magyar - Először játszik Splitben a válogatott

Horvát-magyar - Először játszik Splitben a válogatott Splitben rendezik a horvát és a magyar labdarúgó-válogatott októberi Európa-bajnoki selejtezőjét. Eddig kétszer Zágráb, egyszer pedig Eszék adott otthont a mérkőzéseknek.

Zlatan Ibrahimovic megdöntötte a kereseti rekordot

Zlatan Ibrahimovic megdöntötte a kereseti rekordot Zlatan Ibrahimovic, a Los Angeles Galaxy csatára megdöntötte az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) kereseti rekordját.

EURO-2020: megkezdődött a jegyigénylés

EURO-2020: megkezdődött a jegyigénylés Egy évvel a rajt előtt, szerdán kezdődik a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság egy hónapig tartó első jegyigénylési szakasza. A sorsolás nyertesei augusztusban vásárolhatják meg belépőiket.

Férfi kézilabda Eb-selejtező: továbbjutás csoportelsőként

Férfi kézilabda Eb-selejtező: továbbjutás csoportelsőként A magyar férfi kézilabda-válogatott szerdán 21-20-ra legyőzte Szlovákia csapatát Vágsellyén, ezzel biztosította, hogy csoportelsőként jut ki a jövő januári osztrák, norvég, svéd közös rendezésű Európa-bajnokságra.

Férfi kézilabda Eb-selejtező: egy pont kell a továbbjutáshoz

Férfi kézilabda Eb-selejtező: egy pont kell a továbbjutáshoz A magyar férfi kézilabda-válogatott szerdán bebiztosíthatja kijutását a jövő januári Európa-bajnokságra, ehhez legalább döntetlent kell elérnie Szlovákia vendégeként a selejtezősorozat utolsó előtti fordulójában.

Öttusa ob: felmérő a világversenyek előtt

Öttusa ob: felmérő a világversenyek előtt A válogatott alapemberei közül csak a lábműtéten átesett Földházi Zsófia nem indul a hét végi, budapesti öttusa országos bajnokságon.