Sport

Csoknyai az ideiglenes kapitány

Csoknyai az ideiglenes kapitány Az MKSZ elnöksége úgy határozott, hogy a soron következő két Eb-selejtezőre Csoknyai Istvánt kéri fel a magyar férfi kézilabda-válogatott irányítására. Mint ismeretes, a jövőben nem Ljubomir Vranjes irányítja a magyar férfi kézilabda-válogatottat, a szövetség, az MKSZ és a szakember közös megegyezéssel bontott szerződést egymással.

Elhunyt Magos Judit hatszoros Eb-aranyérmes asztaliteniszező

Elhunyt Magos Judit hatszoros Eb-aranyérmes asztaliteniszező Hatvanhét éves korában elhunyt Magos Judit hatszoros Európa-bajnoki aranyérmes asztaliteniszező, a sportág történetének egyik kiemelkedő alakja.

MLS - Sallói duplázott

MLS - Sallói duplázott Sallói Dániel két gólt szerzett az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.Stieber 74 percet játszott a DC United csapatában, amely Wayne Rooney góljával nyert 1:0-ra.

Férfi vízilabda Magyar Kupa: elkészült a csoportbeosztás

Férfi vízilabda Magyar Kupa: elkészült a csoportbeosztás A Magyar Vízilabda Szövetség (MVLSZ) elkészítette a férfi Magyar Kupa csoportküzdelmeinek sorsolását: az elmúlt szezon első négy csapatát kiemeltként "szétosztották", ahogyan hozzájuk a negyedik-nyolcadik helyezetteket is külön négyesekbe rakták.

Kamion Eb: Kiss Norbert csak félig elégedett

Kamion Eb: Kiss Norbert csak félig elégedett A szezon előtt jobb eredményre számított, az idény során történtek miatt mégsem teljesen elégedetlen az összetett ötödik hellyel a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert, a Tankpool24-Mercedes gyorsasági kamionversenyzője.

Spanyol ellenfelet kapott az OSC a negyeddöntőben

Spanyol ellenfelet kapott az OSC a negyeddöntőben Az A-Híd OSC Újbuda a spanyol CN Terrassa együttesével találkozik a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjében.

Szatmárinak roadshow is belefér a felkészülésébe

Szatmárinak roadshow is belefér a felkészülésébe Vidéki helyszíneken népszerűsíti a Magyar Egyetemi - Főiskolai Sportszövetség (MEFS) kampányát Szatmári András. A világ-, Universiade- és Európa-bajnok magyar kardvívó elsősorban felsőoktatásban tanulóknak hívja fel a figyelmét a sportolás fontosságára. „A kampány lényege, hogy elhitessük mindenkivel: heti 3X45 perc mozgás mindenkinek az életébe belefér” – kezdte Szatmári András.

Hollandia-NSZK 3:0

Hollandia-NSZK  3:0 Tragikomikus vergődés volt a hétvégi nemzetközi labdázás Amszterdamban. Az oroszországi vébé kudarc ellenére továbbra is német szövetségi kapitány, Jogi Löw, hiába fiatalította teamjét, a hollandok ellen három gólt kaptak.

Budapest lesz az európai röplabdázás fővárosa

Budapest lesz az európai röplabdázás fővárosa November 1. és 3. között Budapest lesz Európa röplabda fővárosa, mivel a kontinentális szövetség (CEV) itt adja át az év legjobbjainak járó elismeréseket, valamint rendezi meg a Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolását, illetve mutatja be a jövő évi Eb logóját.

Djokovic második, Fucsovics 41.

Djokovic második, Fucsovics 41. A sanghaji tornán győztes Novak Djokovic Roger Federert megelőzve feljött a második helyre a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, melyen Fucsovics Márton - szintén egy pozíciót javítva - a 41. helyen áll. A volt világelső szerb sztár 72. tornagyőzelmét aratta a kínai nagyvárosban, s már csupán 215 pont választja el az éllovas Rafael Nadaltól.

Észt-magyar: nehéz mérkőzésre számít az észt kapitány

Észt-magyar: nehéz mérkőzésre számít az észt kapitány Az észt labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Martin Reem (képünkön) nehéz találkozóra számít a magyarok ellen hétfőn este a Nemzetek Ligájában.

Férfi vízilabda Eurokupa: csoportelső az OSC, kiesett a BVSC

Férfi vízilabda Eurokupa: csoportelső az OSC, kiesett a BVSC Az OSC győzelmével csoportelsőként jutott tovább, míg a BVSC-Zugló vereségével nem került negyeddöntőbe vasárnap a férfi vízilabda Eurokupa-selejtező harmadik fordulójában.

Bragmayer Zsanett 13. az amerikai triatlon vk-n

Bragmayer Zsanett 13. az amerikai triatlon vk-n Legjobb magyarként Bragmayer Zsanett a nőknél a 13. helyen végzett a triatlonosok amerikai világkupa viadalán Sarasota-Bradentonban.

Török bíró az észt-magyar mérkőzésen

Török bíró az észt-magyar mérkőzésen A magyar válogatott pénteken 1-0-s vereséget szenvedett Görögországtól, de Marco Rossi tanítványai hétfőn Észtországban javíthatnak. Az UEFA döntésének értelmében a mérkőzést a török Halis Özkahya fogja vezetni.